[UC-290] - Program praktyk #LATOWSTRABAG - branża sanitarna - kalkulacje bud. ogólne (m / k)

26 May
Strabag
Uttarakhand

26 May

Strabag

Uttarakhand

Ihre Aufgaben

Wykonywanie przedmiarów zgodnie z dokumentacją techniczną projektu

Kontrola zgodności dokumentacji technicznej

Przygotowanie analiz i raportów

Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji

Ihre Qualifikationen

Jesteś studentem minimum III roku studiów kierunek sanitarny

Potrafisz pracować w zespole #TEAMSWORK

Szybko się uczysz i łatwo przyswajasz nowe informacje

Znasz pakiet Office oraz program AUTOCAD

Korzyści dla Ciebie!

3 miesięczne płatne praktyki w naszym biurze w Pruszkowie

Realizowanie zadań odpowiadających stanowisku Specjalisty ds. Kalkulacji Instalacji Sanitarnych

Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk

Indywidualnie przygotowany plan praktyk oraz wsparcie Opiekuna

Bliska współpraca z profesjonalnym zespołem inżynierów i specjalistów

Co roku blisko 200 Studentów bierzecie udział w naszym Programie Praktyk. Bądź jednym z nich!

Ihr Kontakt

Izabela Wrona

ul. Parzniewska 10

Pruszków

Tel. 22 451 37 82

www.strabag.pl

STRABAG Sp. z o.o./Dyrekcja Budownictwa Ogólnego/ Oddział Centrum

Pruszków, ul. Parzniewska 10

Hoch- und Ingenieurbau

Praktikum

Job-ID: req37680

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Benefits

The original job offer can be found in Kit Job:

Reply to this offer

Impress this employer describing Your skills and abilities, fill out the form below and leave Your personal touch in the presentation letter.

Subscribe to this job alert:
Enter Your E-mail address to receive the latest job offers for: [uc-290] - program praktyk #latowstrabag - branża sanitarna - kalkulacje bud. ogólne (m / k)
Publish a new Free Offer
Need to publish an offer? With more than 1 million unique users per month, you will find the ideal candidate for your company instantly, what are you waiting for!
Publish Now

Subscribe to this job alert